Gozhdë Tharëse LB716

Përshkrim i shkurtër:


 • Item Name: Nail dust collector
 • FOB Çmimi: US $1 - 10.0/ Piece
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Certification: CE,ROHS
 • Packing : Gift Box
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  2016 MINI Bear Finger & Toe Nail tharëse me USB kontraktuar

  përshkrim i produktit

   Tharëse modë me dizajn Monkey për gishtat apo këpucë me majë.
  - Të përshtatshme për manikyrin e thonjve tharje, dekoratave artit gozhdë, gozhdë ngjyra.

  - Shtypni në pjatë e banane, majmun do të fryj ajër të freskët, tharje duart e shpejtë, manikyrin e thonjve të këmbëve.

  - dhuratë Cute dhe i madh për gratë e të gjitha moshave.

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi:

  Nail tharëse LB- 716 Paketimi: 100pc / carton 52 * 37 * 47cm

  Detail dorëzimit:

  Transportohen në 7 ditë pas pagesës

  1 (1)

  1 (2)

  1 (3) 1 (4)

  HTB1VC1kRpXXXXcbXFXXq6xXFXXX3 HTB1.q7PPFXXXXcUXFXXq6xXFXXX0


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  WhatsApp Online Chat !