Nail stërvitja LB-ND01 PINK

Përshkrim i shkurtër:


 • Item Name: Nail dust collector
 • FOB Çmimi: US $1 - 10.0/ Piece
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Certification: CE,ROHS
 • Packing : Gift Box
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Profesional multi color manikyr gozhdë portativ elektrike stërvitje 25000 rpm stërvitje gozhdë

  përshkrim i produktit

  Fjala kyçe  stërvitje gozhdë
  Ngjyrë e zezë, rozë, të bardhë
  aktual 1A
  pushtet 17W
  material ABS plastike + Mills + Mandrels
  shpejtësi 0-25.000 rpm
  madhësia e vetme 245 * 200 * 100mm
  prizë  BE, SHBA, Britania e Madhe, standarde AU
  tension të dhëna AC100-110 / 220-240V, 50Hz
  tensionit të prodhimit DC 0-17V
  drejtim clockwise dhe kundër akrepave të sahatit
  moq Ngjyra e produktit 500pcs dhe kuti paketë mund të shtoni logon personale; 
  çmimi do të jetë më i lartë, si kërkesa të ndryshme
  Set Components 1 Manikyr kontrolli Sander host +
  1 trajtojë lëmuar + 1 këmbët jastëk +1 jastëk të butë gome + 1 përdorues manual (English)    

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi:

  Paketimi: 12pc / carton 48.5 * 41.5 * 25cm

  Detail dorëzimit:

  Transportohen në 7 ditë pas pagesës

  HTB1_vwgQFXXXXXBXXXXq6xXFXXXR

  HTB1wG30RXXXXXcvXXXX760XFXXXY

  611h8YgU0DL._SY355_

  41Ufxv0xG-L._SY355_

  41ErBLbQEvL._SY355_

  51NXlk2UopL._SY355_

  51TRt4uuutL._SY355_

  HTB1ziVHPVXXXXa_XFXXq6xXFXXXt


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  WhatsApp Online Chat !