Hair Straightener brush-LB-289

Përshkrim i shkurtër:


 • Item Name: Nail dust collector
 • FOB Çmimi: US $1 - 10.0/ Piece
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Certification: CE,ROHS
 • Packing : Gift Box
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Hair Straightener Brush Thjesht Straightener siç shihet në TV

  përshkrim i produktit

  Feature:

  - shfryn Unique i ajrit për straightening shpejtë për të lehtësuar

  - Jonet negative njom airflow reduktimin flokë kaçurrela dhe statike

  - Veshje qeramike mbron flokët nga shpërndarja e ngrohjes

  - settings Multiple ngrohjes për flokët më të mirë styling

  - Non-detachale kreu furçë për menaxhimin e flokëve me lehtësi

  emër   furçë straightener flokët
  model nr.    LB-289
  pushtet    60W
  pjatë  qeramike
  ngjyrë  White & black
  periudha e garancisë    1 Year 
  element ngrohje   PTC
  ekran temperatura    LCD Display
  T vendosjen emperature çdo 5C koha për UP / Dow, 180-230
  shkëmbimin dhe Press + dhe - në të njëjtën kohë, mund të shkëmbejnë dhe
  prizë  EU / UK / US / AU
  temperatura max   230 shkallë celsius, Adjustable 
  Vleresim 110v-240v

  Packaging & dorëzimit

   

  Details Paketimi:

  Paketimi: 40pc / carton 63 * 32 * 68CM  

  Detail dorëzimit:

  Transportohen në 7 ditë pas pagesës

  LB-289-1

  LB-289

  QQ 图片 20160905160835

  QQ 图片 20160905160849

  QQ 图片 20160905160912

  QQ 图片 20160905160757

  QQ 图片 20160905160258


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  WhatsApp Online Chat !