UV Nail tharëse llambë LB-230

Përshkrim i shkurtër:


 • Item Name: Nail dust collector
 • FOB Çmimi: US $1 - 10.0/ Piece
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Certification: CE,ROHS
 • Packing : Gift Box
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  profesionale 230 36W 4X9W bulbs gozhdë përfshirë llamba tharëse UV

  përshkrim i produktit

  Easy-kujdes jashtme

  Punon me nailpolishes ndryshme

  Maksimale UV Reflection

  High-tech reflektor në krye

  furnizimit me energji 36 vat

  Voltage: 110-120V 60Hz / 220-240V 50Hz

  Priza ndryshme: plug Euro, plug UK, plug SHBA, plug japoneze, plug Australian dhe kështu me radhë.

  On / off switch

  OEM dhe ODM ofruar.

  Materiali: plastike PP ose ABS

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi:

  UV Nail llambë LB- 230 Paketimi: 12pc / carton 71 * 27.5 * 46cm

  Detail dorëzimit:

  Transportohen në 7 ditë pas pagesës

  HTB1RP9CKVXXXXXHapXX760XFXXXH

  HTB1GaaJKVXXXXXFaXXX760XFXXXV

  HTB1x2aQKVXXXXcTXFXX760XFXXX6

  HTB1Ku9VKVXXXXX1XFXX760XFXXXZ

  HTB1wiq9KVXXXXXwXXXX760XFXXXj

  230 喷漆
  HTB1OfHTdjoIL1JjSZFyq6zFBpXaa
  HTB12WQaLFXXXXXFXVXXq6xXFXXXS
  QQ图片20180526152722


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  WhatsApp Online Chat !