Rreth nesh

11

LONGBON INTERNATIONAL INDUSTRY CO., LTD Ajo është themeluar në vitin 2010, tani ajo është bërë një nga ndërmarrjet e specializuar në produktet elektrike në zonën Ningbo. Produktet kryesore përfshijnë seri UV Nail llambë, straightener flokët, flokeve bigudi, gozhdë stërvitje, Face Beauty Care Massager, Heater Wax, etj Prodhimi ka arritur 50 milion në vit. Ata janë të gjithë shitur mirë në Evropë, Australi, Kore, Japoni etj vende dhe rajon për cilësinë e tyre të lartë dhe çmim preferencial. Produktet tona kanë marrë verifikimi sigurt të GS / miratimet CE / EMC lëshuara nga TUV dhe SAJ.

Ne me të vërtetë shohim përpara për të nisur ndonjë përpjekje të hapur dhe afat-gjatë të biznesit me kompaninë tuaj me famë. Duhet të ketë ndonjë pyetje të mëtejshme ose informacionin e kërkuar, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni dhe ne do të jenë më se të lumtur për të siguruar ju në më shumë detaje.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

WhatsApp Online Chat !