• one
 • two
 • three
 • Gozhdë Tharëse llambë

  Gozhdë Tharëse llambë

 • Nail tharëse

  Nail tharëse

 • flokët Curler

  flokët Curler

Çfarë bëjmë ne?

 • IMG_7195

LONGBON INTERNATIONAL INDUSTRY CO., LTD Ajo është themeluar në vitin 2010, tani ajo është bërë një nga ndërmarrjet e specializuar në produktet elektrike në zonën Ningbo. Produktet kryesore përfshijnë seri UV Nail llambë, straightener flokët, flokeve bigudi, gozhdë stërvitje, Face Beauty Care Massager, Heater Wax, etj Prodhimi ka arritur 50 milion në vit. Ata janë të gjithë shitur mirë në Evropë, Australi, Kore, Japoni etj vende dhe rajon për cilësinë e tyre të lartë dhe çmim preferencial. Produktet tona kanë marrë verifikimi sigurt të GS / miratimet CE / EMC lëshuara nga TUV dhe SAJ.

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !