SUN Помине Фен светилки SUN3

Краток опис:


 • Item Name: Nail dust collector
 • ФОБ Цена: US $1 - 10.0/ Piece
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Certification: CE,ROHS
 • Packing : Gift Box
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Нова 2017 36 парчиња светодиоди 48W УВ ламба ноктите лекување доведе паметни безболно двојно брзината

  Опис на производот

  1 .Sunshine ноктите .comfortable контакт со очите .relieve печење, нема раце оцрни.

  2 .Double извор на светлина (365 + 405nm) LED диоди за да се излечи со УВ GLE / LED Гел / Builder

  3 .36 парчиња стратешки поставени LED, 48W, нема мртви зона .Повеќе бесплатно

  4 .50,000Hrs живот, 1 година гаранција 

  5.Smart двојно брзината лекување 

  мемориска функција 6.Smart време 

  7.Infrared индукција, кога се ставаат во работењето на раце, кога рацете на станица 

  приказ 8.Digital Време 

  заштита 9.Over температура 

  Пакување и испорака

  Детали за пакување:

  SUN3 УВ LED Светилка Пакување: 12PC / картон  

  Испорака Детална:

  Испраќаат во рок од 7 дена по исплата

  mmexport1500424877177 mmexport1500424880491 mmexport1500424883525 mmexport1500424886505 mmexport1500424889553 mmexport1500424893320

  mmexport1500424896918

  mmexport1500424900762mmexport1500424904396


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

  WhatsApp Online Chat !