Помине Фен LB716

Краток опис:


 • Item Name: Nail dust collector
 • ФОБ Цена: US $1 - 10.0/ Piece
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Certification: CE,ROHS
 • Packing : Gift Box
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  2016 MINI мечка Прст & пети помине фен со USB договор

  Опис на производот

   Модерен фен со мајмун дизајн за вашите прсти или прстите на нозете.
  - Погоден за сушење лак, ноктите уметност украси, нокти бои.

  - Притиснете на плочата на банани, мајмун ќе дува ладен воздух, брзо сушење на рацете, нозете лак.

  - симпатична и голем подарок за жените од сите возрасти.

  Пакување и испорака

  Детали за пакување:

  Помине Фен LB- 716 Пакување: 100pc / картон 52 * 37 * 47cm

  Испорака Детална:

  Испраќаат во рок од 7 дена по исплата

  1 (1)

  1 (2)

  1 (3) 1 (4)

  HTB1VC1kRpXXXXcbXFXXq6xXFXXX3 HTB1.q7PPFXXXXcUXFXXq6xXFXXX0


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  WhatsApp Online Chat !