Помине Вежба LB-ND01 PINK

Краток опис:


 • Item Name: Nail dust collector
 • ФОБ Цена: US $1 - 10.0/ Piece
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Certification: CE,ROHS
 • Packing : Gift Box
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Професионална мулти боја преносни електрични нокти нокти вежба 25000 вртежи во минута ноктите вежба

  Опис на производот

  Клучниот збор  ноктите вежба
  боја црна, розова, бела
  Тековни 1A
  моќ 17W
  материјал ABS пластика + мелници + mandrels
  брзина 0-25.000 вртежи во минута
  една големина 245 * 200 * 100mm
  Приклучок  ЕУ, САД, Велика Британија, Ау стандард
  влезниот напон AC100-110 / 220-240 V, 50 Hz
  излезен напон DC 0-17V
  насока стрелките на часовникот и обратно од часовникот
  MOQ 500pcs производ во боја и пакување кутија може да додадете лична логото; 
  цената ќе биде повисока за различни барања
  сет компоненти 1 Маникир контрола Сандер домаќин +
  1 полиран рачка + 1 нозете перница прирачник +1 меки гумени рампа + 1 корисник (на англиски јазик)    

  Пакување и испорака

  Детали за пакување:

  Пакување: 12PC / картон 48,5 * 41,5 * 25см

  Испорака Детална:

  Испраќаат во рок од 7 дена по исплата

  HTB1_vwgQFXXXXXBXXXXq6xXFXXXR

  HTB1wG30RXXXXXcvXXXX760XFXXXY

  611h8YgU0DL._SY355_

  41Ufxv0xG-L._SY355_

  41ErBLbQEvL._SY355_

  51NXlk2UopL._SY355_

  51TRt4uuutL._SY355_

  HTB1ziVHPVXXXXa_XFXXq6xXFXXXt


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  WhatsApp Online Chat !