Коса straightener четка-LB-289

Краток опис:


 • Item Name: Nail dust collector
 • ФОБ Цена: US $1 - 10.0/ Piece
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Certification: CE,ROHS
 • Packing : Gift Box
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Четка за коса straightener Едноставно straightener како што се гледа на ТВ

  Опис на производот

  Тема:

  - Единствени струење отвори за брзо зацрвстувањето за олеснување

  - Негативните јони наситен на струење намалување на разлетувањето и статички

  - Керамички слој заштитува косата од дистрибуција на топлинска енергија

  - Повеќе топлина поставувања за подобро косата

  - Не-detachale главата четка за управување со коса со леснотија

  име   коса straightener четка
  модел бр.    LB-289
  моќ    60W
  Плоча  керамички
  боја  Бела и црна
  гарантниот период    1 година 
  елемент за греење   PTC
  приказ на температурата    LCD дисплеј
  Т поставување emperature секој пат 5C за горе / DOW, 180-230
  размена и Притиснете + и - во исто време, да разменувате и
  приклучок  ЕУ / Велика Британија / САД / Ау
  температура на медиум макс   230 Степени Целзиусови, Прилагодлив 
  рејтинг 110V-240V

  Пакување и испорака

   

  Детали за пакување:

  Пакување: 40pc / картон 63 * 32 * 68cm  

  Испорака Детална:

  Испраќаат во рок од 7 дена по исплата

  LB-289-1

  LB-289

  Операција 图片 20160905160835

  Операција 图片 20160905160849

  Операција 图片 20160905160912

  Операција 图片 20160905160757

  Операција 图片 20160905160258


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  WhatsApp Online Chat !