• one
 • two
 • three
 • Помине Фен за светилки

  Помине Фен за светилки

 • помине Фен

  помине Фен

 • Curler коса

  Curler коса

Што да правиме?

 • IMG_7195

LONGBON Меѓународниот индустрија CO., LTD е основана во 2010 година, сега стана еден од претпријатија од областа на електрични производи во областа Ningbo. Главни производи вклучуваат серија на УВ Помине Светилка, коса straightener, Curler коса, нокти вежба, лице Убавина Грижа рбет, восок грејач, итн Излезот има да достигне 50 милиони евра годишно. Сите тие се добро се продаваат во Европа, Австралија, Кореја, Јапонија и др земји и регионот за нивниот висок квалитет и повластена цена. Нашите производи имаат безбедно атестирање на ГШ одобренија / CE / ЕМС издаден од TUV и неговите.

Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

WhatsApp Online Chat !